Otestovali jsme tyčinky Nestlé

Otestovali jsme tyčinky Nestlé

Nebo otestovali, my je stabilně testujeme už roky. Tyčinky tvořené cereáliemi od Nestlé jsou naší oblíbenou laskominou, když nás doma honí mlsná. Chocapic, Nesquik, CiniMinis a Cheerios…nabídka je široká a vybere si myslím každý.

 

Výhodou tyčinek oproti klasickým sypaným cereáliím je jejich praktičnost – stačí hodit tyčinku do batůžku, kabelky nebo jí jen tak vytáhnout ze skríňky a svačina je během vteřiny na světě. Myslím, že je ocení hlavně maminky, protože děti tyhle tyčinky prostě milují. Jako plus pak tyčinky obsahují celozrnnou mouku, vitamíny a minerální látky.

Která je u nás doma ta nejoblíbenější?

Za mě určitě tyčinka Nesquik. Obsahuje 32% cereálií, vápník, železo a také vitamín D, B2, B6 nebo například kyselinu listovou. Podstatnou část tyčinky pak tvoří také mléko. Ani o tuto složku klasické cereální snídaně tedy nebudete ochuzeni.  Tyčinka váží 25 gramů a porce je naprosto ideální ke svačině. Kromě klasické varianty se můžete koupit také variantu Delice, která obsahuje světlé lupínky s čokoládou uprostřed.

Čokoládovou klasikou je pro mě tyčinka Chocapic. Čoko cereální kuličky, spojené mléčnou vrstvou.

Milovníci medu a cereálií Cheerios – křupavých prstýnků si pak určitě oblíbí právě tyčinku Cheerios. Opět nechybí vitamíny či minerály jako například železo nebo vápník.

Všechny Nestlé cereální tyčinky máme u nás doma velmi rádi. Jsou praktické, chutné, křupavé a neměly by chybět na žádném výletě. I přes určitý obsah cukru v tyčinkách jde rozhodně o zdravější variantu, než u klasických čokoládových mlsek. A znáte to, všeho s mírou neškodí.

Přehled o všech cereálních tyčinkách nestlé najdete TADY.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Odesláním komentáře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů. Tyto budou užity pouze pro potřeby majitele blogu (například při výhře v soutěži).