Soutěž o solný balíček

O produktech Humer jsem vás už několikrát informovala na mých sociálních sítích. Výrobky této značky jsou přírodní a velmi účinné. Mořskou vodu mi pro malého Alexe doporučovala dětská lékařka hned po jeho narození. Její užití je však velmi žádané i u dospělých. Proto jsem pro vás dnes připravila soutěž o malý balíček, jehož součástí bude také zmíněná mořská voda Humer pro dospělé. Pomáhá zvlhčit nosní sliznici, zlepšuje pocity při alergiích i rýmě. Kromě ní v balíčku najdete také malou solnou lampičku a balení soli z mrtvého moře pro zpříjemnění koupele.

Jak soutěžit? Stačí splnit následující podmínky:

1) sledovat profily tohoto blogu na Instagramu a Facebooku

2) do komentáře pod příspěvek uvést, kdo ve vaší domácnosti by mořskou vodu Humer využil

3) do komentáře napsat také emailový kontakt na vás

Hlásit do soutěže o solný balíček se můžete až do 25. května 2017 do 12:00 hodin. Následně jednoho z vás vylosuji a balíček mu zašlu. Přeji hodně štěstí! 

3 Comments

  1. Vendula

    Celá naše rodina 🙂

  2. Kristýna Sedláková

    Mořskou vodu Humer bych si nechala sobecky pro sebe, protože jsem si utvořila závislost na nosních kapkách a trpím chronickou rýmou. Ráda bych si postupně odvykla a začala se šetrnějším přípravkem, který mi nebude ničit nosní sliznici. O ostatní věci bych se s radostí podělila s mojí milovanou maminkou, které by minerální sůl z Mrtvého moře udělala jistě velkou radost, aby si mohla dopřát příjemnou relaxační koupel. =) fofolacek369@seznam.cz

  3. Anna Červeňáková

    Mořskou vodu by u nás doma,používala hlavně dcera,která trpí na záněty dutin

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Odesláním komentáře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů. Tyto budou užity pouze pro potřeby majitele blogu (například při výhře v soutěži).