Brandnooz box duben 2017

Při psaní tohoto příspěvku jsem se dostala do poměrně bizardní situace, zatímco připravuji recenzi boxu za měsíc duben, pošťák už mi zvonil u dveří s květnovou krabicí. Autoři si tentokrát pospíšili. 

První část boxu jsem nazvala jako energetickou. Opět nechyběl Semtex, kterým jsem obdarovala manžela. Velmi příjemně mě překvapil Energit Vitamín C – dextóza. Chutná jako klasické Lipo, ale je velmi příjemný na osvěžení a dodá okamžitou energii. Potěšila mě i novinka od Mentos – Say Hello. Mentosky mám prostě ráda. Tyhle mají na každém bonbonu nápis, ze kterého si můžete skládat různé hlášky. Super třeba na nějakou tu párty.

I tenhle box obsahoval hned několik dobrot jen tak na zub. Opravdu výtučně chutnaly Dupetky. Tenká křupavá kolečka sypaná sezamem se ztratily téměř hned. Moc si u nás doma nepobyla ani bonboniéra Milka – Thank you mamka. Milku miluju a tyhle pralinky jsou fakt dobré. Novým obalem mě zaujala i retro edice Kofily, která je stálicí na pultech se sladkostmi.

Dalším top produktem pro mě byla steaková barbaque omáčka od Vitany. Chutná přesně tak, jak má chutnat. Je silná, skvěle se hodí nejen k masům, ale i do dressingů a marinád. Paštiku Májka s uzeným masem jsem poslala dál, kupovaným paštikám bohužel moc nedám. Naprostým propadákem pro mě pak byl již opakovaný produkt – Magii nápady – špagety bolognese. Dle mého si tento typ pasty je schopný připravit každý i bez chytrého pytlíku.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Odesláním komentáře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů. Tyto budou užity pouze pro potřeby majitele blogu (například při výhře v soutěži).