Brandnooz box leden 2017

I v novém roce se můžete těšit na pravidelné recenze krabiček s jídlem od Brandnooz. Tentokrát na sebe box nechal opravdu čekat, dorazil až poslední den v měsíci a ihned mi bylo jasné, že opět obsahuje lahev s nápojem, byl totiž poměrně těžký.

V “pytlíkové” části krabičky byla tentokrát Maggi Krémová polévka rajčatová. Už jistě víte, že tento typ produktů nevyhledávám. Raději si dobrou a kvalitní polévku uvařím sama doma. Někdy však nastanou chvíle, kdy opravdu není času nazbyt a tato konkrétní polévka chutná rozhodně přesvědčivěji, než jiné podobné produkty. Po dlouhé době se v krabičce objevil pytlík s kořením. Šlo o sladkou papriku Vitana. Já osobně nakupuju papriku na váhu, ale na první použití a ochutnání se ani tato nejeví jako vyloženě špatná. Asi největší radost z celého boxu mi udělaly Krůtí Jerky od Fine Gusto. Sušené maso této značky mám opravdu ráda, je to takové zdravé mlsání, vhodné pro nás masožravce.

V lednové krabičce bylo tak trochu přesuchárkováno. Obsahovala hned tři druhy sušenek. Velmi mile mě překvapily Emco Digestive Original. Obsahují celozrnou ovesnou mouku a mají o 30% vyšší obsah vlákniny oproti jiným druhům sušenek. Jsou velmi jemně sladké, příjemně obilné a pro ty, kterým na tom záleží, neobsahují žádný palmový tuk. Velmi inovativní byly také Racio Mini rolky. Na první pohled působí jako klasické pufované rýžové chlebíčky, po rozbalení však zjistíte, že jsou obohacené o chia semínka. Ke svačině se pak výborně hodí Penam Low Carb krekry. Já jsem si je dala s tvarohovým sýrem a výborně posloužily jako zobání jen tak k televizi.

Nechyběly tedy ani tedy již zmíněné nápoje. Velmi na mě zapůsobilo mandlové mléko Alpro Almond Unsweetened. Je to velmi zajímavá varianta ke kravskému mléku a určitě s ním brzy vymyslím nějaký ten recept. Moc mě potěšila také minerální voda Mattoni Granátové jablko. Mattonku celkově mám velmi ráda a tahle příchuť patří k mým nejoblíbenějším. Takže spokojenost :). Nejmenším výrobkem v boxu pak byly karamely Mentos – Mint&Choco. Ty jsem pro vás nedávno testovala a musím říct, že jsou fakticky skvělé. Svěží a zároveň čokoládové. Mňam.

Box musím celkově zhodnotit velmi pozitivně. Obsahoval produkty, které byly zajímavé, a já jsem je ráda ochutnala. Palec nahoru!

One Comment

  1. Miluju Digestive sušenky. 🙂

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Odesláním komentáře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů. Tyto budou užity pouze pro potřeby majitele blogu (například při výhře v soutěži).