Soutěž: Mentos Pure Fresh

Na trhu jsou zkrátka firmy, které znamenají dobrou kvalitu a nikdy se u nich nezklamete. Jednou z takových je právě značka Mentos. Neznám nikoho, kdo by jejich bonbony v ruličce neměl rád. Stabilní místo v mé kabelce si již před nějakou dobou našly také žvýkačky Mentos Pure Fresh. Prakticky bez nich nevycházím z domu a když mi náhodou dojdou, připadám si jako bez ruky. 

Proč mám Mentos Pure Fresh ráda?

  • prodávají se v praktickém balení
  • nabízí spoustu příchutí (od těch klasických mentolových, přes skvělé citronové až po jahodovou)
  • mají tekuté jádro, které dodává tu správnou “šťavnatost”
  • jsou bez cukru
  • a většina z příchutí obsahuje výtažek ze zeleného čaje

Za mě prostě nezbytnost, pokud jste během své práce neustále v kontaktu s lidmi. Skvěle osvěží a zároveň mají fajn příchutě. O kvalitě svědčí určitě i to, že ovocené příchutě Mentos Pure Fresh Fruit vyhrály ocenění Nejlepší novinka roku. Ti z Vás, kteří jsou z Prahy si možná všimli, že se v poslední době proměnila do Mentos designu i zastávka tramvaje I.P.Pavlova. Tady každé 2 minuty vypadne ze zásobníku jedno balení právě Mentos žvýkaček. Můžete je tak zdarma vyzkoušet. Pro ty mimopražské jsem připravila malou soutěž.

SOUTĚŽ se tentokrát odehrává na mém Insta profilu. Pokud se chcete zapojit a získat tak možnost vyhrát Mentos balíček, můžete TADY. Hodně štěstí!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Odesláním komentáře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů. Tyto budou užity pouze pro potřeby majitele blogu (například při výhře v soutěži).